Hizmetlerimiz

Irak Nakliye Lojistik ve Dış Ticaret Hizmetleri ve Aksa Dış Ticaret Ltd.Şti. Olarak Başlıca hizmetlerimiz;

Aksa dış ticaret olarak Başta Irak, Cezayir ve Diğer Tüm Arap Ülkelerine yapacağınız ihracat ve pazar arayışlarında danışmanlık, partnerlik ve Distirübütörlük dahil Dış ticaret alanında pek çok noktada kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetlerimizi başlıca özetlememiz gerekirse; ilk olarak Lojistik ve Dış ticaret unsurlarının can damarını oluşturan Genel Lojistik, ve Uluslararası Nakliye ile açıklamaya başlayabiliriz.

 

Genel Lojistik

Türkiye'den Irak'a, Tedarik aşamasından, Üretim ve işleyiş aşamasına, üretm süreçlerinin son noktaları olan Fiziksel dağıtım, Depolama, Nakliyat, Gümrükleme ve ihracat Aşamasına kadar sonuçlandırma.

Tüm "Genel Lojistik" Süreçlerinde Kalite ve Müşteri odaklılığı ile Hızlı, Kaliteli ve Güvenilir Nakliye, Dış ticaret ve İhracat çözümleri sunmaktayız.

 

Kaliteli ve Guvenli Tasimacilik

Türkiye'den Irak'a olan tüm nakliye ve taşıma işlemlerinizi, büyük küçük hacimli demeden Irak'a götürüyoruz. Üstelik Son model Geniş Araç filomuz ve Çok uygun navlun fiyatlarıyla !

Ayrıca İstanbul daki Gümrüklü ve Gümrüksüz depolarımız ile transit ve Serbest bölge'den çıkacak teminatlı ihracatlarınızı; İnvoice kesilip gümrük  teminatları çözülünceye ve Irak daki alıcıya ulaştırıncaya kadar üstleniyoruz. Irak'a ihracat, Lojistik ve Nakliye yapmadan önce bize muhakkak danışın.

Ayrıca Irak'da Fuar çözümleri sunmakta, ve Irak'da yapılacak olan önemli Ticaret Fuarlarında Kurulu Standlarımız ile Sizleri; Irak'ın ileri gelen Tüccarları ile tanıştırıp, üretmekte olduğunuz veya ihraç ettiğiniz tüm ürünlerinizi tanıtarak Irak ihracat pazarınızın genişlemesini sağlıyoruz.